Zasady miejscu!

View previous topic View next topic Go down

Sticky* - Closed Zasady miejscu!

Post  Autumn Hayvalley on Sun Jul 26, 2015 1:10 pm

Cześć wszystkim!
Zanim zacznę mówić, zapraszamy do angielskiego forum Gwiazdy Stable!
Do tej gwiazdy Stable forum stać się bezpiecznym miejscem, istnieją pewne zasady, które trzeba przestrzegać. Każdy użytkownik, który nie przestrzega zasad będzie miał ostrzeżenie. Jeśli ta osoba łamie zasady więcej niż 2 razy zostanie wyrzucony z forum czas nieokreślony..¸¸.*♡*.¸ ¸.*☆*¸.*♡*.¸ ¸.*☆*.¸ ¸.*♡*.¸¸.*☆*1. Zabronione jest ujawnić swoje prawdziwe imię i nazwisko, wiek, zdjęcia lub te, twojego przyjaciela / rodziny (prawdziwym życiu, oczywiście), e-mail, informacje o koncie lub innych danych osobowych.
2. Każda wiadomość o seksualnej, innapropriate i / lub obraźliwe treści dla małoletnich 16 lat zostanie natychmiast potępił i / lub delected. Ten rodzaj zawartości obejmuje takie rzeczy jak: przemoc, obelg sytuacjach i / lub poniżenia innych użytkowników, treści hentai, zdjęć i / lub symboli seksualnych (głównie symbole, które reprezentują części seksualnych ciała ludzkiego) lub jakiegokolwiek języka agresywne.
3. Unikaj prosząc personel mieć żadnego ważnego stanowiska (np minimod). Minimods są ci, którzy dbają o forum i sprawiają, że bezpieczne, czyste i bezpieczne miejsce, który porusza tematy do nich odpowiednie miejsca, a które zablokować tematów, kiedy jest to konieczne. Pracownicy wybiera inne minimods zgodnie z ich wyników na forum. Bądź cierpliwy, proszę.
4. To zabronione prosić o danych osobowych innych użytkowników lub próbować udawać, że Sztab forum do descover czyichś danych. Personel ma inny prawdziwy kolor na nazwę i będzie ona nigdy nie poprosi o podanie hasła.
5. Nie walcz ze względu na religię lub spraw politycznych. Każdy ma prawo do swoich poglądów o polityce i religii, inni powinni to uszanować.
6. Nie spamuj (na przykład: niechciane reklamy)!
7. Zgodnie z zasadą nr 2, to wolno obrażać innych, przeklinać i / lub dyskutować z innymi użytkownikami. Każda z tych sytuacji będzie zgłaszane (w przypadku wyzwisk i przekleństw, wiadomość zostanie usunięta i / lub zgłoszenia).
8. Należy unikać umieszczania posty i tematy bez celu / sensu na forum. Wszyscy ciężko pracować, aby to forum zorganizowane i czyste miejsce.
9. Nie PC-Love (wirtualny miłość). Nigdy nie wiesz, kto może być po drugiej stronie ekranu.
10. Zabrania się dyskryminacji innych i oceniać je przez ich rasy i / lub religii. Tutaj wszyscy jesteśmy równi i nie ma osób z więcej lub mniej praw. Dlatego nie wolno jakiegokolwiek szacunku.
11. Staraj się używać odpowiedniego słownictwa, więc inni mogą zobaczyć, co jest w wiadomościach i jakie są Wasze pomysły, i starają się uniknąć pewnych błędów ortograficznych.
12. Nie dopuszcza się do zwykłych użytkowników, aby uzbroić się w minimods, że istnieje pewnego jakiegoś powodu. Pamiętaj: są to te moderować forum. W Minimods.
13. Kiedy zgłosić kogoś, musisz upewnić się, że skarga jest TRUE [/ b], i że masz dobry powód, aby to zrobić. Wszelkie skargi bez powodu i / lub znaczeniu zostaną usunięte, a użytkownik zostanie zgłoszony.
14. W tym forum, musisz mówić po angielsku. Jeśli nie wiesz, jak mówić po angielsku, używać tłumacza.
15. nadużycie emocji (uśmiechy na lewo) jest interdicted z 5 kolejnych emocji.
16. Nie przekupić nikogo (przykład: Zapytaj głosy w konkursie).
17. Nie wolno ćwiczyć Bullying (na przykład usuwanie kogoś z rozmowy). Wszyscy zasługujemy, aby być szanowana i każdy może przyłączyć się do rozmowy i żarty!
.¸¸.*♡*.¸ ¸.*☆*¸.*♡*.¸ ¸.*☆*.¸ ¸.*♡*.¸¸.*☆*
Jeśli znajdziesz kogoś, kto lekceważenia tych zasad, przekazuje je do minimods! Będą dbać o sytuacji i użytkownik zostanie zgłoszone i / lub zakazane (na czas nieokreślony), w zależności od powagi sytuacji.
Jeśli wszystko przestrzegać tych zasad, Stabilny Forum Gwiazda będzie zabawa, bezpieczne i zorganizowane miejsce!

Dziękuję za uwagę i bawić ♥

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Autumn Hayvalley

Autumn Hayvalley

Mensagens : 219
Data de inscrição : 2015-07-24

http://www.beatriztomars.tumblr.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum