Sitenin kuralları!

View previous topic View next topic Go down

Sticky* - Closed Sitenin kuralları!

Post  Autumn Hayvalley on Sun Jul 26, 2015 3:17 pm

Herkese merhaba!
Ben konuşmaya başlamadan önce, Kararlı Star İngilizce foruma hoş geldiniz!
Güvenli bir yer haline bu yıldız Kararlı foruma, takip etmeniz gereken bazı kurallar vardır. Kurallara uymayan herhangi bir kullanıcı bir uyarı olacaktır. O kişi kuralların daha fazla 2 defa bozulursa o belirsiz bir süre için forumdan men edilecektir..¸¸.*♡*.¸ ¸.*☆*¸.*♡*.¸ ¸.*☆*.¸ ¸.*♡*.¸¸.*☆*1. Bu gerçek adınızı, yaşınızı, fotoğraflarınızı ya da arkadaşınızın / ailenin olanlar (gerçek tabii hayat), e-posta, hesap bilgilerinizi veya diğer kişisel bilgileri ortaya çıkarmak için yasak.
2. 16 yaşından küçüklerin için, cinsel Uygun Olmayan ve / veya saldırgan içeriğe sahip herhangi bir ileti derhal kınadı ve / veya delected edilecektir. Şiddet durumları, hakaret ve / veya diğer kullanıcıların aşağılanma, hentai içeriği, fotoğraf ve / veya (özellikle cinsel insan vücudunun parçalarını temsil semboller) cinsel semboller ya da agresif bir dil her türlü: içerik Bu tür gibi şeyler içerir.
Çalışanlar soran 3. kaçının herhangi önemli bir konuma (örneğin, Minimod) var. Minimods gerekli olduğunda, konu kilit forumun dikkat çekmek ve bunu onlara kendi yerleri konularını hamle, güvenli, temiz ve güvenli bir yer yapmak ve olanlardır. Personel forumda kendi performansı ile göre diğer minimods seçer. Sabırlı olun lütfen.
4. Kesinlikle diğer kullanıcılardan kişisel verilerin sormak için ya da birinin verilerini descover için forumun Personel taklit etmeye yasak. Gerçek Personel adına başka rengi vardır ve şifreniz sormak ASLA olacak.
5. Çünkü din veya siyasi konularda kavga etmeyin. Herkes siyaset ve din görüşlerini sahip olma hakkı vardır, diğerleri buna saygı gerekir.
6. (örneğin: istenmeyen reklamlar) değil SPAM yapın!
7. kural 2 numaralı belirtildiği gibi, diğer, küfür hakaret ve / veya diğer kullanıcılar ile tartışmak yasak. Bu durumlardan herhangi biri (hakaret ve küfür durumunda, mesaj silinir ve / veya rapor edilecektir) rapor edilecektir.
8. forumda herhangi bir amaç / duygusu olmadan mesajları ve konuları koymaktan kaçının. Hepimiz bu forumu organize ve temiz bir yer haline getirmek için çalışıyoruz.
9. Hayır PC-Aşk (sanal aşk). Sen kim ekranın diğer tarafında olabilir asla bilemezsiniz.
10. diğerlerini ayırt ve ırk ve / veya din onları yargılamak yasaktır. Burada hepimiz eşitiz ve daha fazla veya daha az haklara sahip hiçbir insan yoktur. Bu nedenle, saygısızlık her türlü izin verilmez.
Başkalarının fikir ne mesajlarında ve ne olduğunu görmek ve bazı yazım hatalarını önlemek için deneyebilirsiniz, böylece 11. deneyin, uygun kelimeleri kullanma.
Bu minimods silahlanmaya normal kullanıcılar için izin verilmez 12. bazı nedense eklenmemiştir. Hatırlamak: Bu forumu orta olanlardır. Minimods.
13. Birini rapor zaman, şikayet olduğundan emin olmalısınız [b] DOĞRU [/ b] ve bunu yapmak için iyi bir nedeniniz var. Akıl ve / veya duygusu olmadan herhangi bir şikayet silinecek ve kullanıcı rapor edilecektir.
Bu forumda 14. İngilizce konuşmak gerekir. Eğer İngilizce konuşmak nasıl bilmiyorsanız, bir çevirmen kullanmak.
15. duyguların istismarı (sol tarafta gülümsüyor) 5 ardışık duygulardan interdicted edilir.
16. Herkes (örnek: bir yarışma oy Ask) rüşvet değil.
17. (örneğin, konuşma birisini silmek) Zorbalık pratik etmeyin. Hepimiz saygı hak ve herkes konuşmaları ve espriler katılabilirsiniz!.¸¸.*♡*.¸ ¸.*☆*¸.*♡*.¸ ¸.*☆*.¸ ¸.*♡*.¸¸.*☆*Eğer bu kuralları saygısızlık birisini bulursanız, minimods bunu iletişim! Durumun şiddetine bağlı olarak, bu durumun ilgilenir ve kullanıcı rapor ve / veya (belirsiz bir süre için) men edilecektir.
Tüm bu kurallara uyarsanız, Star Kararlı forum eğlenceli, güvenli ve örgütlü bir yer olacak!

İlginiz için teşekkür ederiz ve eğlenin ♥

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Autumn Hayvalley

Autumn Hayvalley

Mensagens : 219
Data de inscrição : 2015-07-24

http://www.beatriztomars.tumblr.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum